100YXG560MEFC16X40
CAP ALUM 560UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
100YXG560MEFC
100YXG560MEFC16X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 100YXG560MEFC16X40, 560 µF kapasitansı ve 100 V dereceli voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, 40 mOhms empedansına sahip olup, 105°C sıcaklıkta 6000 saat ömür garantisi sunar. -40°C ile 105°C arasında çalışma aralığında güvenilir performans sergiler. 100 kHz'de 2.02 A ve 120 Hz'de 1.111 A ripple akımı dayanımı ile güç kaynağı, ses frekansı filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Impedance 40 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.02 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.111 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V