100VXG820MEFCSN25X25
CAP ALUM 820UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
100VXG820MEFCSN
100VXG820MEFCSN25X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 100VXG820MEFCSN25X25, 820 µF kapasitansı ve 100V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj tipi ile through-hole uygulamalarına uyumludur. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C sıcaklıkta 5000 saatlik yaşam süresine sahiptir. ±20% toleransı ile belirlenen özellikleri, 10 kHz'de 1.449 A ve 120 Hz'de 1.26 A ripple akım kapasitesiyle, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.449 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.26 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V