100VXG1500MEFCSN22X50
CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
100VXG1500MEFCSN
100VXG1500MEFCSN22X50 Hakkında
Rubycon üretimi 100VXG1500MEFCSN22X50, 1500µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltaj ile tasarlanmış olup, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C sıcaklıkta 5000 saatlik ömür garantisi sunar. Through-hole montaj türü ile radial, snap-in kutulu paketlemede sunulur. Ripple current kapasitesi 10 kHz'de 2.3A, 120 Hz'de 2A'dir. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve ses amplifikatörleri gibi geniş yelpazede kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.3 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V