100VXG1500MEFC30X30
CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
100VXG1500MEFC
100VXG1500MEFC30X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 100VXG1500MEFC30X30, 1500 µF kapasitanslı, 100 V rated voltajlı radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans değerine sahip olan bu kondansatör, 10 kHz'de 2.1735 A ve 120 Hz'de 1.89 A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile +105°C arasında çalışabilen ve 105°C'de 5000 saat ömür süresi bulunan bu bileşen, güç kaynakları, amplifikatörler, filtering uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılır. Through hole montajı ile PCB'ye doğrudan monte edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.1735 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.89 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V