100USC820MEFC22X25
CAP ALUM 820UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
100USC820MEFC
100USC820MEFC22X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 100USC820MEFC22X25, 820 µF kapasitansı ve 100V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan takılabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olup, 85°C'de 3000 saatlik ömür süresi garanti eder. ±20% tolerans ile 10 kHz'de 2.139 A ve 120 Hz'de 1.86 A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve analog devreler gibi uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.139 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.86 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V