100USC6800MEFCSN35X50
CAP ALUM 6800UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
100USC6800MEFCSN
100USC6800MEFCSN35X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 6800 µF kapasitansli, 100V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial kutu paketlemesi ile through-hole montajına uygun olan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 3000 saat ömür süresi garantisi verir. ±20% tolerans alanında çalışan kondansatör, 10 kHz'de 6.9115 A ve 120 Hz'de 6.01 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve ses sistemleri gibi uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.9115 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.01 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V