100USC4700MEFC30X45
CAP ALUM 4700UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
100USC4700MEFC
100USC4700MEFC30X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 100USC4700MEFC30X45, 4700 µF kapasitansı ve 100V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In paket tipinde tasarlanmış olan bu bileşen, through hole montajı desteklemektedir. ±20% tolerans ile üretilen komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışmaya uygun olup, 85°C'de 3000 saat ömür garantisi vermektedir. 10 kHz'de 5.8995 A ve 120 Hz'de 5.13 A ripple current özellikleri ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve düşük frekans sinyal işleme uygulamalarında kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.8995 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.13 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V