100USC2200MEFC25X35
CAP ALUM 2200UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
100USC2200MEFC
100USC2200MEFC25X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 100USC2200MEFC25X35, 2200 µF kapasitansı ve 100V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% toleransla, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 3.588 A ve 120 Hz'de 3.12 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Güç kaynakları, filtreleme devreleri, endüstriyel kontrol sistemleri ve genel elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.588 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.12 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V