100USC1500MEFCSN25X30
CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
100USC1500MEFCSN
100USC1500MEFCSN25X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 100USC1500MEFCSN25X30, 1500 µF kapasitansa ve 100V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radyal montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 3000 saat ömürlü tasarlanmıştır. 10 kHz'de 2.8175 A ve 120 Hz'de 2.45 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı elektronik uygulamalarında, güç kaynakları, filtrелeme devrelerinde ve düşük frekanslı sinyal işleme sistemlerinde yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.8175 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V