100USC1500MEFC20X40
CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
100USC1500MEFC
100USC1500MEFC20X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 100USC1500MEFC20X40, 1500 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through hole montaj tipi ile PCB'ye snap-in kasa aracılığıyla bağlanır. ±20% tolerans ile -40°C ile 85°C arasında çalışır. 85°C'de 3000 saat ömür belirtmiştir. 10 kHz'de 2.8175 A ve 120 Hz'de 2.45 A ripple current değerleriyle güç kaynakları, filtre devreleri ve genel elektronik uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.8175 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V