100USC1200MEFC25X25
CAP ALUM 1200UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
100USC1200MEFC
100USC1200MEFC25X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 100USC1200MEFC25X25, 1200 µF kapasitansa sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sağlanan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. Snap-in kasa türü ile PCB'ye kolay yerleştirilir. 10 kHz'de 2.438A, 120 Hz'de 2.12A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtering, timing ve coupling uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.438 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.12 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V