100USC1000MEFC22X30
CAP ALUM 1000UF 20% 100V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
100USC1000MEFC
100USC1000MEFC22X30 Hakkında
Rubycon üretimi 100USC1000MEFC22X30, 1000 µF kapasitansına ve 100V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile radial can kasa-snap-in yapısında tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile 3000 saat ömür süresine 85°C sıcaklıkta sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 10 kHz'de 2.323A ve 120 Hz'de 2.02A ripple akım kapasitesiyle sunulur. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motor denetim devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılmaya uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.323 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.02 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V