100TXW220MEFC10X40
CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
100TXW220MEFC
100TXW220MEFC10X40 Hakkında
Rubycon üretimi 100TXW220MEFC10X40, 220 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj ile tasarlanan bu komponentin toleransı ±20% olup, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 10000 saat ömür garantisine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. 2.6 A @ 100 kHz yüksek frekans ve 1.3 A @ 120 Hz düşük frekans ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, endüstriyel elektronik cihazlar ve tüketici elektronikleri gibi geniş kullanım alanlarında tercih edilen bir elektrolitik kondansatördür.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.6 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V