100TXW150MEFC10X30
CAP ALUM 150UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
100TXW150MEFC
100TXW150MEFC10X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 100TXW150MEFC10X30, 150 µF kapasitansı ve 100V nominal voltajı ile radial montajlı bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile tasarlanan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 10.000 saat ömür garantisi sunar. Through Hole montaj türüne sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 100 kHz'de 2.1A ve 120 Hz'de 1.05A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve genel sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.1 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.05 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V