100SXV18M
CAP ALUM POLY 18UF 20% 100V SMD
Seri / Aile Numarası
100SXV18M
100SXV18M Hakkında
Panasonic 100SXV18M, 18 µF kapasitanslı, 100V rated alüminyum polimer yüzey montajlı (SMD) kondansatördür. Düşük ESR değeri (30 mOhm) ve yüksek ripple current yeteneği ile güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler, analog ve dijital devrelerde filtreleme ve bypass uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 125°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 125°C'de 1000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans aralığında üretilen komponentin 100 kHz'de 3A ripple current kapasitesi vardır.
Applications General Purpose
Capacitance 18 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 30mOhm
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 3 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 150 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 100 V