100SXV15M
CAP ALUM POLY 15UF 20% 100V SMD
Seri / Aile Numarası
100SXV15M
100SXV15M Hakkında
Panasonic 100SXV15M, 15µF kapasiteli, 100V rated alüminyum polimer kondansatördür. Surface mount (SMD) paketinde sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 40mOhm düşük ESR değeri ile yüksek frekans uygulamalarında istikrarlı performans sağlar. -55°C ile +125°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 125°C'de 1000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans değeri ile radial can şeklindeki paketlemesi, kompakt elektronik tasarımlarında kullanılabilir. Ripple current kapasitesi 100 kHz'de 2.35A, 120 Hz'de 117.5mA'dir.
Applications General Purpose
Capacitance 15 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 40mOhm
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 2.35 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 117.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 100 V