100SGV47M12.5X13.5
CAP ALUM 47UF 20% 100V SMD
Seri / Aile Numarası
100SGV47M
100SGV47M12.5X13.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 100SGV47M12.5X13.5, 47 µF kapasitanslı, 100V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface Mount (SMD) montaj tipinde tasarlanan bu komponent, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere AEC-Q200 sertifikasına sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında, 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% toleransa sahip olan kondansatör, 10 kHz'de 240 mA ve 120 Hz'de 160 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 240 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 160 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V