100SGV33M10X10.5
CAP ALUM 33UF 20% 100V SMD
Seri / Aile Numarası
100SGV33M
100SGV33M10X10.5 Hakkında
Rubycon 100SGV33M10X10.5, 33 µF kapasitesi ve 100 V nominal gerilimi ile tasarlanmış surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 standardına uygun olarak otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere sertifikalandırılmıştır. ±20% tolerans ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olan bu kondansatör, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 202.5 mA ve 120 Hz'de 135 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Radial Can SMD paketlemesiyle sunulan bileşen, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 202.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 135 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V