100SGV10M8X10.5
CAP ALUM 10UF 20% 100V SMD
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
100SGV10M
100SGV10M8X10.5 Hakkında
Rubycon 100SGV10M8X10.5, 10 µF kapasitanslı, 100V rated voltajlı surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 standartlarına uygun olup otomotiv uygulamaları için tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, 10 kHz'de 97.5 mA ve 120 Hz'de 65 mA ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. SMD radial can paket tipinde sağlanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 97.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 65 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V