100SEV220M16X21.5
CAP ALUM 220UF 20% 100V SMD
Seri / Aile Numarası
100SEV220M
100SEV220M16X21.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 100SEV220M16X21.5, 220 µF kapasitanslı ve 100V nominal gerilime sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 sertifikasına sahip olması otomotiv uygulamalarında kullanım için uygun olduğunu gösterir. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu bileşen, 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 798 mA ve 120 Hz'de 665 mA ripple akım taşıyabilme kapasitesi, güç kaynakları ve filtre devreleri için kullanılabilir hale getirir. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerine sahiptir.
Applications Automotive
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 798 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 665 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V