100RX3047M10X16
CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
100RX3047M
100RX3047M10X16 Hakkında
Rubycon 100RX3047M10X16, 47 µF kapasitansına sahip 100V rated radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 sertifikalı bu bileşen, otomotiv uygulamaları için tasarlanmıştır. -40°C ile +130°C sıcaklık aralığında çalışabilen kondansatör, 2000 saat ömür süresine sahiptir. 330 mOhms empedans ile 100 kHz'de 330 mA, 120 Hz'de 231 mA ripple akım kapasitesi sunmaktadır. Through-hole montajı için uygun olan bileşen, ±20% tolerans ile üretilmektedir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 47 µF
Impedance 330 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 130°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 130°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 330 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 231 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V