100RX3022M8X11.5
CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
100RX3022M
100RX3022M8X11.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 100RX3022M8X11.5, 22 µF kapasitanslı ve 100 V rated gerilimli radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 sertifikasyonuna sahip bu bileşen, otomotiv uygulamalarında kullanım için tasarlanmıştır. Through Hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenmekte, geniş çalışma sıcaklığı aralığında (-40°C ~ 130°C) kararlı performans sunmaktadır. 100 kHz'de 220 mA ripple current kapasitesine ve 2000 saatlik ömrü (130°C'de) ile güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve gerilim stabilizasyonunda kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 22 µF
Impedance 670 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 130°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 130°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 220 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 121 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V