100PK4.7MEFC5X11
CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RAD TH
Seri / Aile Numarası
100PK4.7MEFC5X11
100PK4.7MEFC5X11 Hakkında
Rubycon üretimi 100PK4.7MEFC5X11, 4.7 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltage ile tasarlanmış olan bu radial through-hole tipi komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür garantisi sağlar. 10 kHz'de 75 mA ve 120 Hz'de 50 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı sayesinde doğru polarite bağlanması gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 75 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 50 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V