100PK10MEFC5X11
CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
100PK10MEFC5X11
100PK10MEFC5X11 Hakkında
Rubycon üretimi 100PK10MEFC5X11, 10µF kapasitanslı ve 100V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipine sahip olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür süresi garantisinde 85°C'de, ±20% tolerans ile üretilmiştir. 10 kHz'de 112.5 mA ve 120 Hz'de 75 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, sinyal işleme devreleri, filtre uygulamaları ve ses amplifikatörleri gibi birçok endüstriyel ve tüketici elektroniği cihazlarında kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 112.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 75 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V