100MXG820MEFCSN22X25
CAP ALUM 820UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
100MXG820MEFCSN
100MXG820MEFCSN22X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 100MXG820MEFCSN22X25, 820 µF kapasitansı ve 100V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj türü ile through-hole PCB'lere direk olarak monte edilebilir. -40°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. Ripple akımı kapasitesi 10 kHz'de 1.518 A ve 120 Hz'de 1.32 A olarak belirtilmiştir. ±20% tolerans aralığında değer sapması içerir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, endüstriyel kontrol sistemleri ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.518 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.32 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V