100MXC820MEFC20X35
CAP ALUM 820UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
100MXC820ME
100MXC820MEFC20X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 100MXC820MEFC20X35, 820 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V dereceli voltaj ve ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole teknolojisi ile PCB'ye monte edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 1.518 A ve 120 Hz'de 1.32 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.518 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.32 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V