100MXC680MEFC22X25
CAP ALUM 680UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
100MXC680MEFC
100MXC680MEFC22X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 100MXC680MEFC22X25, 680 µF kapasitanslı, 100V nominal gerilimdeki radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 1.3225 A, 120 Hz'de ise 1.15 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Snap-in montaj tipi ile PCB'ye yerleştirilir ve aktif üretim durumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.3225 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.15 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V