100MXC560MEFC20X25
CAP ALUM 560UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
100MXC560MEFC
100MXC560MEFC20X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 100MXC560MEFC20X25, 560 µF kapasitanslı, 100V rated voltage'a sahip bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radyal kutu paketlemesi ile Through Hole montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi verilir. 10 kHz'de 1.0925 A, 120 Hz'de 950 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri gibi elektronik sistemlerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.0925 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 950 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V