100MXC3900MEFCSN35X40
CAP ALUM 3900UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
100MXC3900MEFCSN
100MXC3900MEFCSN35X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 100MXC3900MEFCSN35X40, 3900 µF kapasitansına ve 100V rated voltajına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% toleransa sahip olan komponent, 10 kHz'de 4.2205 A ve 120 Hz'de 3.67 A ripple akımı taşıyabilir. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve genel amaçlı uygulamalarda yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.2205 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.67 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V