100MXC3900MEFCSN30X50
CAP ALUM 3900UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
100MXC3900MEF
100MXC3900MEFCSN30X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 100MXC3900MEFCSN30X50, 3900µF kapasitansa sahip 100V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial can paketinde sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile +105°C arasında çalışabilen ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi verilen komponentin, 10 kHz'de 4.22A, 120 Hz'de 3.67A ripple current yeteneği vardır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, ses sistemleri, enerji depolama ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Through-hole montaj özelliğiyle PCB'lere kolayca monte edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.2205 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.67 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V