100MXC2700MEFC30X40
CAP ALUM 2700UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
100MXC2700MEFC
100MXC2700MEFC30X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 100MXC2700MEFC30X40, 2700 µF kapasitansla 100V rated voltaj için tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in kutu paketlemesine sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır. -40°C ile +105°C sıcaklık aralığında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 3000 saat yaşam süresi sunmaktadır. ±20% toleransı ile sunulan bileşen, 10 kHz'de 3.32A ve 120 Hz'de 2.89A ripple akımını desteklemektedir. Through-hole montajı sayesinde konvansiyonel PCB işlemlerine uyumludur.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.3235 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.89 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V