100MXC2200MEFCSN25X50
CAP ALUM 2200UF 20% 100V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
100MXC2200MEFCSN
100MXC2200MEFCSN25X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 2200µF kapasitanslı 100V alüminyum elektrolitik kondansatörü. Radial snap-in montaj tipinde tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. 105°C'de 3000 saat ömürlü tasarımla endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında kararlı performans sağlar. ±20% tolerans ile çalışır ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V