100MXC1500MEFCSN30X25
CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
100MXC1500MEF
100MXC1500MEFCSN30X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 100MXC1500MEFCSN30X25, 1500 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated gerilim ile tasarlanmış olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Through-hole montajı destekleyen radial can-snap-in paketlemesi sayesinde PCB'lere kolayca entegre edilebilir. -40°C ile +105°C arasında çalışan ve 105°C'de 3000 saat ömrü olan bu kondansatör, 10 kHz'de 2.277A ve 120 Hz'de 1.98A ripple akımı toleransına sahiptir. ±20% kapasitans toleransı ile temin edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.277 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.98 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V