100MXC1200MEFCSN25X30
CAP ALUM 1200UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
100MXC1200MEF
100MXC1200MEFCSN25X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 1200µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Snap-in tipi radial kutu paketlemesi ile PCB'ye dikey monte edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% kapasitans toleransı ile yüksek frekansta 1.9435A ve düşük frekansta 1.69A ripple akım taşıyabilir. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve oto-resetli güç yönetimi devreleri gibi uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.9435 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.69 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V