100MXC1000MEFCSN22X30
CAP ALUM 1000UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
100MXC1000MEFCSN
100MXC1000MEFCSN22X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 1000µF kapasiteli, 100V nominal gerilim seviyesine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In paket tipi ile Through Hole montajına uygunlardır. ±20% tolerans değerine sahip bu bileşen, -40°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışabilmektedir. 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 1.6905 A, 120 Hz'de 1.47 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. Polar yapısı nedeni ile doğru kutuplama ile bağlanması gerekmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.6905 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.47 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V