100LSW4700M36X83
CAP ALUM 4700UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
100LSW4700M36X83
100LSW4700M36X83 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 100LSW4700M36X83, 4700 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj ile tasarlanan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount kuruluma uygun olan komponen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sağlar. ±20% tolerans değerine sahip olan kondansatör, 10 kHz'de 5.06 A ve 120 Hz'de 4.6 A ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.06 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V