100LSW2200MEFC36X50
CAP ALUM 2200UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
100LSW2200MEFC
100LSW2200MEFC36X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 100LSW2200MEFC36X50, 2200 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilim ile tasarlanmıştır ve ±20% toleransa sahiptir. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount montajına uygun olan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında güvenli şekilde çalışır. 105°C'de 3000 saat ömürlü tasarımı vardır. 10 kHz'de 3.19 A ve 120 Hz'de 2.9 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, düşük frekans filtreleme ve enerji depolama devreleri için kullanılan bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.19 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V