100LSW2200M36X50
CAP ALUM 2200UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
100LSW2200M36X50
100LSW2200M36X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 100LSW2200M36X50, 2200 µF kapasitansı ve 100V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminali (screw terminals) ile şasi montajı sağlayan bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 3.19 A ve 120 Hz'de 2.9 A ripple akım yeteneği ile endüstriyel güç kaynakları, motor kontrol devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.19 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V