100LSQ33000MEFC64X119
CAP ALUM 33000UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
100LSQ33000MEFC
100LSQ33000MEFC64X119 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 100LSQ33000MEFC64X119, 33000 µF kapasitanslı, 100V rated voltage'a sahip chassis mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile hassas montaj sağlayan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 12.87 A ve 120 Hz'de 11.7 A ripple current kapasitesine sahip olup, ±20% tolerans ile sunulmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, enerji depolama ve sinyal filtreleme devrelerinde kullanılan yüksek kapasiteli bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 12.87 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V