100LSQ33000M64X119
CAP ALUM 33000UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
100LSQ33000M
100LSQ33000M64X119 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 100LSQ33000M64X119, 33000 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, chassis mount tipi vida terminali ile kurulum sağlar. -40°C ile 85°C arası çalışma sıcaklığında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, 10 kHz'de 12.87A ve 120 Hz'de 11.7A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynağı filtrasyonu, enerji depolama ve voltaj düzeltme devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 12.87 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V