100LSQ10000MEFC36X118
CAP ALUM 10000UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
100LSQ10000MEFC
100LSQ10000MEFC36X118 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 100LSQ10000MEFC36X118, 10000 µF kapasitanslı, 100V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi screw terminal bağlantı ile sunulan bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. 3000 saat 85°C ömür süresine sahip olan kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 10 kHz'de 6.93 A ve 120 Hz'de 6.3 A ripple current kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel cihazlardaki filtrelem işlemlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.93 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V