100LSQ100000M90X141
CAP ALUM 100000UF 20% 100V SCREW
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
100LSQ100000M90X141
100LSQ100000M90X141 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 100LSQ100000M90X141, 100000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltaj ile yüksek kapasitans uygulamalarında kullanılır. Chassis mount tipi vidalı terminal bağlantısı ile montaj sağlanır. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 3000 saatlik ömür garantilidir. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, büyük kapasitans gerektiren filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılır. Ripple current özelliği sayesinde yüksek frekans (10 kHz'de 23.1A) ve düşük frekans (120 Hz'de 21A) koşullarında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 23.1 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 21 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V