T9AV5D22
Güç Röleleri, 2 Amper Üzeri
T9AV5D22
Üretici: 1
Varyantlar
4 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
T9AV5D22-18
RELAY GEN PURPOSE SPDT 20A 18V
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays — —
T9AV5D22-22
RELAY GEN PURPOSE SPDT 20A 22V
T9AV5D22-22-03
RELAY GEN PURP
T9AV5D22-24
RELAY GEN PURPOSE SPDT 20A 24V