STTH2002
Diyotlar - Doğrultucular - Tekil
STTH2002
Üretici: 1
Kılıf: 2× TO-220-2, TO-262-3 Long Leads, TO-263-3
Varyantlar
4 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
STTH2002CR
DIODE ARRAY GP 200V 15A I2PAK
STMicroelectronics TO-262-3 Long Leads —
STTH2002D
DIODE GEN PURP 200V 20A TO220AC
STMicroelectronics TO-220-2 —
STTH2002DI
STMicroelectronics TO-220-2 —
STTH2002G
DIODE GEN PURP 200V 20A D2PAK