RB521S30
Üretici: 4
Kılıf: 7× SC-79
Varyantlar
7 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
RB521S30
RECTIFIER, SCHOTTKY, 0.2A, 30V
Rochester Electronics SC-79 ✓ Mevcut
RB521S30
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523F
onsemi SC-79 ✓ Mevcut
RB521S30_R1_00001
SOD-523, SKY
PANJIT SC-79
RB521S30-AU_R1_000A1
SOD-523, SKY
PANJIT SC-79 ✓ Mevcut
RB521S30,115
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523