RB520S30
Diyotlar - Doğrultucular - Tekil
RB520S30
Üretici: 4
Kılıf: 4× SC-79
Varyantlar
4 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
RB520S30
RECTIFIER DIODE, SCHOTTKY, 0.2A
Rochester Electronics SC-79 —
RB520S30
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523F
onsemi SC-79 ✓ Mevcut
RB520S30_R1_00001
SOD-523, SKY
PANJIT SC-79 ✓ Mevcut
RB520S30,115
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523