MMBD3004
Üretici: 3
Kılıf: 4× SOT-23-6, TO-236-3
Varyantlar
5 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
MMBD3004 RFG
DIODE GEN PURP 350V 225MA SOT23
Taiwan Semiconductor TO-236-3
MMBD3004BRM_R1_00001
SURFACE MOUNT HIGH VOLTAGE SWITC
PANJIT SOT-23-6
MMBD3004BRM_S2_00001
PANJIT SOT-23-6
MMBD3004BRM-7
DIODE ARRAY GP 300V 225MA SOT26
Diodes Incorporated SOT-23-6 ✓ Mevcut
MMBD3004BRM-7-F