MBRB20100CT
Üretici: 6
Kılıf: 13× TO-263-3
Varyantlar
13 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
MBRB20100CT
DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO263
Littelfuse TO-263-3
MBRB20100CT
DIODE SCHOTTKY 100V 20A D2PAK
Diodes Incorporated TO-263-3 ✓ Mevcut
MBRB20100CT
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK
Vishay TO-263-3 ✓ Mevcut
MBRB20100CT-13
DIODE SCHOTTKY 100V 20A D2PAK
MBRB20100CT-B1-0000HF
SCHOTTKY DIODE 100V 20A TO-263
YANGJIE TO-263-3 ✓ Mevcut
MBRB20100CT-E3/4W
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO263
Vishay TO-263-3
MBRB20100CT-E3/8W
Vishay TO-263-3 ✓ Mevcut
MBRB20100CT-M3/4W
MBRB20100CT-M3/8W
MBRB20100CT-TP
Micro Commercial Components (MCC) TO-263-3
MBRB20100CTTR
SMC Diode Solutions TO-263-3
MBRB20100CTTRL
MBRB20100CTTRR