MBRB10100CT
Üretici: 5
Kılıf: 9× TO-263-3
Varyantlar
9 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
MBRB10100CT
DIODE SCHOTTKY 100V 10A D2PAK
Diodes Incorporated TO-263-3 ✓ Mevcut
MBRB10100CT
DIODE SCHOTTKY 100V 5A TO263
Littelfuse TO-263-3
MBRB10100CT-13
DIODE SCHOTTKY 100V 10A D2PAK
MBRB10100CT-E3/4W
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO263
Vishay TO-263-3 ✓ Mevcut
MBRB10100CT-E3/8W
Vishay TO-263-3 ✓ Mevcut
MBRB10100CT-M3/4W
DIODE SCHOTTKY 90V 10A TO263AB
Vishay TO-263-3
MBRB10100CT-M3/8W
DIODE SCHOTTKY 90V 10A TO263AB
Vishay TO-263-3
MBRB10100CT-TP
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK
Micro Commercial Components (MCC) TO-263-3
MBRB10100CTTR