MBR30150CT
Üretici: 5
Kılıf: 5× TO-220-3
Varyantlar
5 komponent
Parça No Üretici Paket/Kılıf Datasheet
MBR30150CT
DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO220
SMC Diode Solutions TO-220-3
MBR30150CT
Schottky, 150V, 30A, 0.95V
DComponents TO-220-3 ✓ Mevcut
MBR30150CT C0G
Taiwan Semiconductor TO-220-3
MBR30150CT_T0_00001
TO-220AB, SKY
PANJIT TO-220-3
MBR30150CT-B1-0000HF
SCHOTTKY DIODE 150V 30A TO-220AB